MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614048
*
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:56:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 22:29:50
1
400 kr
10/5 22:16:52
2
200 kr
10/5 22:16:52
1
250 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:30
2
300 kr
10/5 22:17:30
1
350 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:55
2
400 kr
10/5 22:17:55
1
400 kr (Budbetjänt)
10/5 22:19:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 22:29:50 | 1 | 400 kr |
10/5 22:16:52 | 2 | 200 kr |
10/5 22:16:52 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:30 | 2 | 300 kr |
10/5 22:17:30 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:55 | 2 | 400 kr |
10/5 22:17:55 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:19:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04